Anime Arşivi

Umut Zirvesi Akademisi, devlet tarafından tanınan, değişik alanlarda büyük başarılar sergileyen en üst seviye öğrencileri toplamak için kurulan özel bir okuldur. Bu okulda ana ders ve hazırlık dersi olmak üzere iki farklı ders vardır. Parası olan herkes, özel yetenekleri olmasa bile hazırlık derslerini alabilir. Ana dersin 77. sınıfı sadece özel yetenekleri olan insanlarla değil, özel kişilikleri de olan insanlarla doludur. Böyle olmasına rağmen öğrenciler yeteneğin her şey olmadığını, esas önemli olan şeyin insanlarla iletişime geçip değişik anılar yaratmak ve kendini daha iyi bir insan yapmak olduğunu bilmektedirler. Ancak okulda gizemli bir projenin ve dersler arasında yapılan bir ayrımcılığın gerçekleştiği hakkında en ufak fikirleri dahi yoktu. Hinata Hajime, bir yeteneği olsun diye her şeyi yapabilecek, hazırlık sınıfındaki bir çocuktur. Onun kaçınılmaz kaderi okulun gelecegini akla hayale sigmaz bir yöne sürüklemiştir. Bu hikaye "Dünya İnsanlık Tarihinin En Büyük, En Kötü ve En Trajik Olayı'na" kadar neler yaşandığını anlatır. Bu, umutsuzlukla sonlanan bir umut hikayesidir.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular :
Tür : Aksiyon ,Gizem ,Psikolojik ,Korku ,Okul
Güncellenicek...
Yapım Yılı : 2003
Oyuncular :
Tür : Macera ,Aksiyon ,Dram ,Shounen ,Komedi ,Fantastik
Tokyo Butei Lisesi, tehlikeli suçluları yakalamak için yetiştirilen ve silah kullanma yetkisi olan "Butei" adlı dedektifleri yetiştirmektedir. Buteiler polislerden farklı olarak para için çalışırlar ve Butei kanununda belirtildiği ölçüde yetkileri vardır. Bu lisede 2. sınıf öğrencisi olan Kinji Touyama çok iyi silah kullanabilmektedir ve bir kız yardım istediği zaman istemsiz olarak bir kahraman gibi konuşup hareket ederek o kızı kurtarmaktadır. Fakat Kinji, normal bir hayat yaşamak istediğinden bu özelliğini herkesten saklamaktadır. Kinji, okuldan ayrılmaya karar verdiği bir gün silahlı saldırıya uğrar. Onu okula yeni transfer olan ve en güçlü Butei öğrencilerinden biri olan Aria H. Kanzaki kurtarır. Ertesi gün okula giden Kinji, transfer öğrenci Kanzaki'nin kendi sınıfına verildiğini öğrenir ve Kinji'nin hayatı bundan sonra değişir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular :
Tür : Macera ,Aksiyon ,Okul ,Shoujo-Ai
Hikaye Fransa'daki 100 yıl savaşları sırasında yaşayan en güçlü cadı, Maria'yı konu alır. Maria, savaşları hor gördüğünden dolayı, onları büyü gücü ile engeller. Maria'nın şeytanları Artemis ve Priapos ile Maria işlere burunlarını soktukları için Cennet katının dikkatini çekerler ve bu yüzden Baş Melek Michael bir ferman yayınlar. Maria bakireliğini kaybettiğinde aynı zamanda büyü gücünü de kaybeder. Maria'nın insan içinde büyü kullanmadığından emin olmak için Ezekiel adlı çok güzel bir melek görevlendirilir ama Maria yine de büyü kullanmaya devam eder.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular :
Tür : Komedi ,Ecchi ,Büyü ,Seinen ,Tarihi ,Romantizm ,Fantastik
Nisemonogatari serisinin ikinci sezonudur. Nishio Ishin tarafından kaleme alınan ve Vofan tarafından çizime aktarılan light novel serisinden uyarlanmıştır. Bakemonogatari'nin devamıdır. Önceleri Hitagi'yi dolandıran dolandırıcı Kaiki Deishu, şehire geri döner ve daha önce Nadeko'yu lanetlemiş olan büyülü sözleri yayar. Koyomi'nin kardeşi Karen ve Tsukihi Deishu'yu yakalamaya çalışır ama..
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular :
Tür : Komedi ,Romantizm ,Gizem ,Doğaüstü-Güçler
Anime, oyunun ana hikayesinden ayrı olarak, özel bölümler aracılığıyla iblis kardeşlerin günlük yaşamlarını anlatıyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Komedi ,Şeytanlar ,Fantastik
Amamiya Shuuhei, büyükannesinin sağlığınınn kötüye gitmesi üzerine Tokyo'dan kırsal alana göç etmiştir. Babası meşhur bir piyanisttir ve Shuuhei ufaklığından beri ondan piyano dersleri almıştır.. Tek isteğiyse onun adımlarını takip etmektir. Okulda arkadaşlarının onun piyano çalmasını hor görmesi üzerine, Shuuhei piyanosunu çalmak için ormanın içine götürür. Fakat piyano lanetlidir ve ona "Eğer çalarsan, hiçbir ses gelmeyecek" diye söyler. Bir gun aynı sınıftan Ichinose Kai diye bir cocuk, Shuuhei'yi ormana götürür. Shuuhei çalmayı denediğinde başaramaz fakat Kai mükemmel bir şarki çalar. İşte bu güçlü bir arkadaşlığın başlangıcı ve çok zıt iki çocuğun müzisyen olmak için yeteneklerini geliştirmesinin hikayesi olacaktır....
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular :
Tür : Macera ,Komedi ,Dram ,Müzik ,Seinen ,Okul
Princess Connect! Re:Dive animesinin ikinci sezonudur.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Aksiyon ,Macera ,Komedi ,Fantastik
"Bu, senin devasa düşmanlarla karşılaşacağının kehaneti ve sadece sen herkesi koruyabilirsin." Daisuke Toujima küçükken kaçırılmış 2. sınıf bir lise öğrencisidir. Çocukluk arkadaşları Gai, Ru, Marimari ve Keisaku ile Shibuya Göçü adı verilen özel bir olaya karışmıştır. 300 yıl sonraki Shibuya merkezine transfer edilmişlerdir. Onları bekleyen ise sonsuz ıssızlık ve orman, aralıksız koşuşturma, harabeler, gelecek vatandaşları ve "Revizyonlar" adı verilen devasa mekanik canavarlarla dolu bir macera.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Aksiyon ,Bilim-Kurgu ,Mecha
İki delikanlı, Okinawa'nın kıyılarındaki bir adadanın sahilinde tanışırlar. Hashimoto Shun yazar olmak isteyen eşcinsel bir adamdır. Lise öğrencisi Chibana Mio'ya ilgi duymaktadır ve onunla flörtleşmeye başlar. İkili günden güne yakınlaşır ama Mio adadan ayrılarak bir yetimhaneye gider. Üç yıl sora Mio adaya döner ve Shun'a şu sözleri sarf eder "Üç yıl boyunca çok düşündüm. Sen erkek olmana rağmen senden hoşlanıyorum." Ancak Mio ile sevgili olan Shun, bir sonraki adımı atmaya çekinmektedir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Yaşamdan Kesitler ,Romantizm ,Shounen-Ai
Filtrele 3424 Anime
Kategori